Rusza XXIII edycja Konkursu Naukowej Fundacji Polpharmy

 2 minuty

0325_1920X1080

Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji. Temat tegorocznego Konkursu: „Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w analizie i zarządzaniu danymi medycznymi”.

Fundacja_logo

Konkurs Naukowej Fundacji Polpharmy

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić wniosek, w którym przedstawiony zostanie pomysł na projekt wpisujący się w tematykę Konkursu wraz z propozycją budżetu i harmonogramem realizacji projektu.

Uczestnicy Konkursu ubiegają się o Granty Naukowej Fundacji Polpharmy, które umożliwią im sfinansowanie i realizację zgłoszonych projektów.

Dotychczas Naukowa Fundacja Polpharmy przekazała 37 mln zł na działalność statutową!

Jak złożyć wniosek?

Wniosek wraz z wymaganymi dokumentami (podpisane oświadczenie, które potwierdza zapoznanie się z zasadami i dokumentacją formalną Konkursu oraz zgoda Komisji Bioetycznej – jeżeli jest wymagana) należy złożyć w wersji elektronicznej za pośrednictwem portalu https://cyfrowa-fundacja.polpharma.pl/.

  • Zarejestruj się na portalu.
  • Pobierz szablony dokumentów i zapisz je u siebie na dysku.
  • Uzupełnij szablony.
  • Załącz do zgłoszenia skany wypełnionych dokumentów.

Na zgłoszenia czekamy w terminie: 8 kwietnia – 31 maja 2024 r.

Zgłoszone projekty zostaną ocenione przez niezależnych recenzentów w odpowiedniej skali punktowej, a następnie poddane dyskusji, głosowaniu i ostatecznej decyzji Rady Naukowej Fundacji.

Ogłoszenie wyników nastąpi w styczniu 2025 r. i zostanie opublikowane na stronie Naukowej Fundacji Polpharmy https://polpharma.pl/naukowa-fundacja-polpharmy/.

Regulamin Konkursu znajdą Państwo TUTAJ.

Wnioski złożone po terminie lub niezgodne z Regulaminem nie będą rozpatrywane.

Naukowa Fundacja Polpharmy
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
fundacja@polpharma.com

źródło: Naukowa Fundacja Polpharmy