Prezes NRA: Dziękuję Prezesowi NFZ za podjęcie dialogu

 2 minuty

Onboarding w aptece

Na stronie Samorządu Aptekarskiego opublikowano list Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej skierowany do Prezesa NFZ. Elżbieta Piotrowska-Rutkowska dziękuje w nim szefowi Funduszu za podjęcie dialogu w zakresie finansowania płatności za zestawienia zbiorcze stanowiące podstawę refundacji.

Podziękowania Prezes NRA dla Prezesa NFZ

„W imieniu Naczelnej Rady Aptekarskiej reprezentującej zawodowe, społeczne i gospodarcze interesy farmaceuty składam na ręce Pana Prezesa serdeczne podziękowania za podjęcie dialogu z przedstawicielami Naczelnej Rady Aptekarskiej w zakresie finansowania płatności za zestawienia zbiorcze stanowiące podstawę refundacji” – czytamy w korespondencji.

„[…]Tylko dzięki merytorycznej dyskusji możliwe było wypracowanie rozwiązań satysfakcjonujących obie strony, na podstawie których w dniu dzisiejszym za pośrednictwem systemu SZOI przekazana została informacja wskazująca, że finansowanie płatności za zestawienia zbiorcze stanowiące podstawę refundacji, będzie następowało po pozytywnej weryfikacji dokumentów rozliczeniowych wraz z ich załącznikami.”

Pełną treść listu znajdą Państwo TUTAJ.

***

Czytaj również:

Fundusz wydłuża termin rozliczania refundacji

źródło: Nia.org.pl