Metamorfozy. Wyjątkowe doznanie

 2 minuty

KONKURS „Metamorfozy z PIROLAM SZAMPON”

Sergiusz Osmański – wizażysta, nadzorując pracę swojej ekipy specjalistek od makijażu, udzielał porad: Makijaż, który zaproponowaliśmy, stawiał na rozświetlenie twarzy. Ten typ urody dobrze prezentuje się w chłodniejszych odcieniach. Odradzamy też perłowe szminki – matowa będzie o wiele bardziej elegancka.

Tomasz Burkacki – fryzjer: Pani Ela miała dobrze obcięte włosy, ale kolor wymagał korekty na bardziej odpowiedni, chłodny odcień. Zaproponowałem też bardziej swobodne ułożenie włosów, które wydobyło z nich całą ich urodę.

Jak swoje wrażenia opisuje Pani Elżbieta?
Zdarzało mi się oglądać prezentacje sztuki makijażu czy stylizacji, ale uczestniczenie w niej samej, i to w blasku fleszy, to wyjątkowe doznanie. Stopniowa przemiana dokonująca się za sprawą fryzjerów, wizażystów i stylistów, była prawdziwą metamorfozą kobiecej urody i stylu.

Metamorfoza połączona była z wypoczynkiem w pięknym otoczeniu i zabiegami SPA. Cały majowy weekend poświęcony pielęgnacji i relaksowi.
Ekipa Metamorfoz: Tomasz Burkacki – fryzjer (www.hairmaster.pl); Sergiusz Osmański – wizażysta; Piotr Furman – zdjęcia (www.piotrfurman.com).

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej