Anatomia morderstwa

 2 minuty

Farmacja Praktyczna

Najnowsza, przejmująca powieść Cooka już w sprzedaży! W książce miłość miesza się ze strachem i zbrodnią, a dynamiczna akcja tradycyjnie trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Pytania bez odpowiedzi

Jennifer Hernandez, studentka medycyny, ma właśnie rozpocząć praktykę na oddziale chirurgii, gdy jej świat rozpada się na kawałki. Dziewczyna dowiaduje się z telewizji, że jej ukochana babcia właśnie zmarła w szpitalu w New Delhi po nieskomplikowanej operacji wymiany stawu biodrowego. Jennifer jest zszokowana faktem, iż babcia w tajemnicy zdecydowała się na podróż do Indii. Aby zbadać sprawę osobiście, Jennifer wyrusza jej tropem. Tymczasem pojawiają się doniesienia o kolejnych niewyjaśnionych zgonach. Jennifer prosi o pomoc doktor Laurie Montgomery i jej męża, Jacka Stapletona. Przybywa ofiar i pytań bez odpowiedzi, lecz trójka Amerykanów uparcie dąży do odkrycia złowrogiego, wielowarstwowego spisku na skalę światową.

Mistrz gatunku

Robin Cook, uważany za mistrza swojego gatunku, jest klasycznym przykładem rzetelnego pisarza-rzemieślnika. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na prestiżowym Harvardzie. Swą wiedzę zdobytą w zawodzie chirurga wykorzystał w pracy twórczej. Zadebiutował w 1977 r. książką „Śpiączka”. Jest autorem wielu powieści, w tym bestsellerów takich jak: „Coma”, „Mutant”, „Epidemia”, „Inwazja”, „Czynnik krytyczny”, „Toksyna” czy „Wstrząs”. studia podyplomowe na prestiżowym Harvardzie. Swą wiedzę zdobytą w zawodzie chirurga wykorzystał w pracy twórczej. Za debiutował w 1977 r. książką „Śpiączka”. Jest autorem wielu powie ści, w tym bestselle rów takich jak: „Coma”, „Mutant”, „Epidemia”, „Inwazja”, „Czynnik kry tyczny”, „Toksyna” czy „Wstrząs”.

„Ciało obce”, Robin Cook, Dom Wydawniczy REBIS, Poznań 2009 r.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej