Moja wielka, majowa zmiana stylu

 2 minuty

Było nam niezmiernie miło móc gościć w naszej kolejnej metamorfozie Panią mgr farm. Magdalenę Wieszczak z apteki na stołecznym Bemowie.

Partnerem Metamorfoz jest PHARMACERIS.

W trakcie sesji użyto następujących kosmetyków: PURI-SENSIMIL Delikatna śmietanka oczyszczająca, Vita-Sensilium Krem głęboko nawilżający do twarzy, OPTI-SENSILIUM CREAM Duoaktywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, SUN PROTECT Nawilżający Krem Ochronny do twarzy SPF 30, SUN PROTECT Hydrolipidowy łagodzący krem ochronny do twarzy SPF 50+.

MAGDA STĘPIEŃ
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III


W końcu upragniona wiosna przyszła na dobre, a wraz z nią słońce i nowe kolorowe trendy. Najmodniejsze makijaże tego sezonu są pełne energetycznych kolorów – oranżu, fuksji, zieleni, błękitu. Najpierw jednak należy zadbać o cerę. Nawilżający Krem Ochronny do twarzy SPF 30 z serii Pharmaceris S doskonale nadaje się pod makijaż. Niebieskie oczy pani Magdy nabrały jeszcze intensywniejszej barwy pod wpływem beży, złota i ciepłego brązu. Policzki zostały muśnięte lekko opalizującym brązerem. Tak pięknych i zmysłowych ust grzechem byłoby nie umalować w intensywnym koralowo-czerwonym odcieniu! A co do szminki – tej wiosny obowiązują klasyczne matowe, choć intensywne w formie odcienie. Włosy zyskały świeżość i lekkość za sprawą rozświetlających refleksów i oczywiście modnego strzyżenia.

Już 40 Czytelniczek „Farmacji Praktycznej” wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej