Uwiedzeni tańcem

 2 minuty

„Kochaj i tańcz” to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się miłość. To obraz o świecie pełnym pasji, a także o wyborach podyktowanych głosem serca, na przekór zdrowemu rozsądkowi. Pierwszy postawiony na parkiecie przez bohaterów tej historii krok pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych zdarzeń.
Główna bohaterka filmu, Hania (w tej roli Izabella Miko), nieśmiało wkracza na drogę zawodowej kariery. Dostaje zlecenie, którym zadebiutuje jako dziennikarka. Poznaje marzącego o pracy na Brodwayu pasjonata tańca – Wojtka (Mateusz Damięcki). Od tej chwili jej poukładane życie zostanie wytrącone z dotychczasowych ram i zmieni się diametralnie. Dziewczyna będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest szczęśliwa w ramionach swego narzeczonego.
Taniec, który jest siłą sprawczą wyreżyserowanej przez Bruce’a Parramore’a historii, zmienia losy wszystkich bohaterów. Jest nie tylko głównym bohaterem filmu, ale też sposobem wyrazu ekspresji – buduje dramaturgię i nadaje charakterystyczny rys postaciom. W pamięci widzów głęboko zapadną role znakomitych aktorów: Katarzyny Herman, Rafała Królikowskiego czy Krzysztofa Globisza. O oprawę taneczną i ruch bohaterów filmu zadbał choreograf Jarek Staniek, angażując do pracy ulubieńców widzów z programu „You can dance”.

„Kochaj i tańcz”, reż. Bruce Parramore. Występują: Izabella Miko, Mateusz Damięcki, Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Katarzyna Herman, Rafał Królikowski. Dystrybucja: ITI Cinema. Premiera: 6.03.2009 r.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej