Udział w waszej sesji będzie miłym wspomnieniem

 2 minuty

O udziale w waszych sesjach myślałam już od dawna. Dodatkową zachętą był udział w podobnej sesji mojej koleżanki z pracy, która była zachwycona efektem końcowym zabiegów waszych stylistów. Mam nadzieję, że podobnie będzie w moim przypadku.
– Moja koleżanka nic a nic się nie pomyliła – tak jak ona wspaniale spędziłam czas – przyznaje Pani Magdalena. – To była wielka przyjemność. Usłyszałam też wiele cennych rad z ust waszych stylistów, do których z pewnością będę stosowała się podczas codziennej toalety.

 

MAGDA STĘPIEŃ
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III?
“Zaproponowałam delikatny, świetlisty makijaż oczu, które u naszej modelki mają naturalną, mocną oprawę. Wyraźne brwi zostały nieco uszczuplone i skrócone. Oczy zostały przez to optycznie powiększone. Świeżości i lekkości powiekom nadały jasne, beżowo-złote cienie. Bardzo cienka czarna kreska wzdłuż linii rzęs uwydatniła spojrzenie. Kolor karnacji rozświetlił nieco o ton jaśniejszy fluid. Odrobinę słońca na policzkach, czyli puder brązujący, zastosowałam zamiast różu na policzkach. Lekkie refleksy na włosach, asymetryczne, nowoczesne strzyżenie, zupełnie odmieniły oblicze Pani Magdaleny. Do tego zdecydowany kolor szminki i modna tunika. Kilka drobnych zabiegów i postać naszej modelki zyskała nowy wymiar!”

Już 41 Czytelniczek „Farmacji Praktycznej” wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej