Święto aptekarzy

 2 minuty

święto aptekarzy

List gratulacyjny od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego odczytała dr Anna Gręziak, doradca prezydenta. Życzenia pomyślności w pracy i w rodzinie składali także przedstawiciele resortu zdrowia, m.in. wiceminister Marek Twardowski, posłowie i senatorowie z sejmowej i senackiej komisji zdrowia, przedstawiciele samorządu lekarskiego oraz licznych organizacji współpracujących na co dzień z samorządem aptekarskim.

Wielu aptekarzy, za wybitne zasługi dla rozwoju farmacji, zostało odznaczonych orderami i odznaczeniami państwowymi oraz resortowymi, jak również najwyższym wyróżnieniem samorządu aptekarskiego, Medalem im. Prof. Bronisława Koskowskiego. Cieszy nas, że Polpharma zaliczana jest do bliskich przyjaciół aptekarzy i po raz kolejny, „za zasługi w działalności na rzecz samorządu aptekarskiego”, została uhonorowana, tym razem tytułem Mecenasa Samorządu Aptekarskiego.

Grzegorz Kucharewicz, prezes NIA, wręczając wyróżnienie Krzysztofowi Jakubiakowi, dyrektorowi Departamentu PR Polpharmy (na zdjęciu z prawej), podkreślił, że nasza firma od lat znajduje się w gronie wypróbowanych przyjaciół i jest znana farmaceutom, jako partner i współorganizator wielu przedsięwzięć do nich adresowanych, z dziedziny edukacji, kultury i nauki.