Jak cudownie wypięknieć na wiosnę!

 2 minuty

Bohaterką kwietniowej metamorfozy jest Pani mgr Beata Piwowarska, kierowniczka apteki na stołecznej Woli.

Partnerem Metamorfoz jest PHARMACERIS.

W trakcie sesji użyto następujących kosmetyków: Pharmaceris N Puri-Micellar Płyn micelarny do delikatnego oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu, Active-Capilaril Krem kojąco-wzmacniający i Opti-Capilaril intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami.

MAGDA STĘPIEŃ
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
Wizażystka zaczęła od przemycia twarzy płynem micelarnym Puri-Micellar z serii Pharmaceris N, następnie nałożyła krem kojąco-wzmacniający do twarzy Active-Capilaril o nowej formule. Dopiero do tak nawilżonej i ukojonej skóry twarzy dobrany został fluid Pharmaceris F nr 02 Sand. Doskonale rozjaśnił i ujednolicił kolor cery, a ponadto ukrył niedoskonałości. Powiekę pokryły jasne, świetliste beże i brązy, z odrobiną oranżu. Oczy nabrały ciepła i wyjątkowego blasku. Na kości policzkowe trafił róż w odcieniu brzoskwiniowo-beżowym, nadając lekkości i świeżości skórze. Błyszczyk z kolei optycznie powiększył usta. Kształt fryzury zdecydowanie uległ zmianie, mimo małej różnicy w długości włosów. Lekko pogłębiony kolor farby dopełnił całości.

Już 39 Czytelniczek „Farmacji Praktycznej” wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

 

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej