To był strzał w dziesiątkę!

 2 minuty

KONKURS “Metamorfozy z PIROLAM SZAMPON”

Sergiusz Osmański – wizażysta: Nasza modelka ma wyjątkowy, oliwkowy odcień skóry. Doskonale pasuje do mocnego koloru sukienki. W makijażu postanowiliśmy podkreślić przede wszystkim oczy.

Tomasz Burkacki – fryzjer: W przypadku Pani Agnieszki mogliśmy zastosować zdecydowane, nieszablonowe cięcie. Kolor wymagał odświeżenia, co w całości dało mocny, lecz niezwykle kobiecy efekt.

Jak swoje wrażenia opisuje Pani Agata?
„Przyznam szczerze, że nigdy nie brałam udziału w tego typu konkursach, ponieważ nigdy nie wierzyłam, że mogłabym wygrać… Spróbowałam ten jeden raz i… zadzwonił do mnie telefon. Okazało się, że wygrałam! Na początku bardzo się denerwowałam. Teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Z początku jednak nie wiedziałam dokładnie, jak metamorfoza będzie przeprowadzana. Okazało się, że wszyscy byli bardzo mili, nikt nikomu tak naprawdę niczego nie narzucał. A atmosfera? Rewelacja! Najbardziej bałam się “konfrontacji” z Tomaszem Burkackim, Mistrzem Fryzjerstwa i znów się okazało, że zupełnie niepotrzebnie. Fryzura, którą mi zaproponował, to był strzał w dziesiątkę. Od samego początku bardzo mi się podoba i czuję się w niej dużo, dużo lepiej – po prostu młodziej i atrakcyjniej.

Pan Sergiusz Osmański i jego ekipa pokazali mi, jak delikatnie można podkreślić swoją urodę, jak ukryć niedoskonałości. Sesję uwiecznił fotograf Piotr Furman, który swoim poczuciem humoru sprawił, że przestałam się wstydzić przed obiektywem. Jestem bardzo wdzięczna za to, że zostałam wybrana do sesji. Była to dla mnie wspaniała przygoda. Dziękuję raz jeszcze. Od teraz postanawiam brać udział we wszystkich konkursach, zwłaszcza tych organizowanych przez Polpharmę.”

 

Ekipa Metamorfoz: Tomasz Burkacki – fryzjer (www.hairmaster.pl); Sergiusz Osmański – wizażysta; Piotr Furman – zdjęcia (www.piotrfurman.com).

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej