Sarah Jessica Parker w „Jak ona to robi?”

 2 minuty

W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy. Nasza bohaterka budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. A jednak, gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (nominowany do Oscara za rolę w „Lepiej być nie może” Greg Kinnear).

Ekranizację jednej z najbardziej poczytnych powieści ostatniej dekady wyreżyserował Douglas McGrath, nominowany do Oscara autor scenariusza „Strzałów na Broadwayu” Woody’ego Allena. Miłosne perypetie największych gwiazd Hollywood ukazuje operator Stuart Dryburgh – laureat Złotej Żaby festiwalu Camerimage za zdjęcia do „Fortepianu” Jane Campion.

 

Jak ona to robi?”, reż. Douglas McGrath, scen. Aline Brosh McKenna i Allison Pearson, wyst.: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan, Greg Kinnear, Christina Hendricks. Dystrybucja: Kino Świat. Premiera: 2 grudnia 2011 r.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej