Odnaleźć swój styl to wspaniałe uczucie

 2 minuty

Bohaterką naszej lutowej metamorfozy jest Pani Aleksandra Czubak z Apteki Przyjaznej przy ul. Armii Ludowej w Warszawie.

W trakcie sesji użyto następujących kosmetyków: Seria Pharmaceris N dla cery naczynkowej, Puri-Micellar Płyn micelarny do delikatnego oczyszczania twarzy i oczu, Vita-Capilaril Krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy SPF15 oraz Opti-Capilaril Intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami SPF15.

MAGDA STĘPIEŃ
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
Twarz naszej modelki została „uzbrojona” w Krem Nawilżająco-Wzmacniający z serii Pharmaceris N. Podziała on na naczynka i zachowa się jak baza pod makijaż. Intensywny Krem redukujący cienie i worki pod oczami Pharmaceris N, oprócz walorów pielęgnacyjnych również zachowa się jak baza. Na całą twarz i powieki został zaaplikowany fluid nr 02 Sand Pharamaceris. Migdałowy kształt oczu został podkreślony w zewnętrznym kąciku górnej powieki szaro-stalowym cieniem. Pod dolnymi rzęsami wizażystka nałożyła kredkę w intensywnym turkusowym odcieniu. Kości policzkowe zostały wymodelowane różem w kolorze brzoskwiniowym, zaś usta delikatnie podkreślone beżowym błyszczykiem. Makijaż stał się ciekawy i wyrazisty. Nowoczesne cięcie zostało pogłębione, grzywka ścięta asymetrycznie. Cała głowa mocno wycieniowana i postrzępiona zyskała nową bryłę.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej