Mój nowy styl, z nutą gorzkiej czekolady

 2 minuty

Było nam niezmiernie miło móc gościć w naszej październikowej sesji Panią mgr farm. Jadwigę Midro z apteki „Dbam O Zdrowie” na stołecznej Woli.

Krem Pharmaceris N VITA-CAPILARIL oraz fluid Pharmaceris F zapewnią odpowiednią pielęgnację i doskonały makijaż.

Magda Stępień
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, Warszawa, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
Ciemniejszy, wzbogacony odrobiną gorzkiej czekolady i bakłażana kolor włosów odmienił naszą modelkę. Kolorystyka podkreśliła typ urody – zima. Pasujące barwy powinny być chłodne, czyste i nasycone. Jeżeli beż, to najlepiej zimny odcień – nieco szary, jak tunika z najnowszych trendów. Fryzura wzmocniła kontur twarzy, teraz kolej na makijaż! Odpowiednia pielęgnacja przede wszystkim – krem Pharmaceris N VITA-CAPILARIL do cery naczynkowej posłużył jako baza. Naczynka wymagają specjalnego kamuflażu, dlatego fluid Pharmaceris F sprawdził się jako korektor. W miejscach tego wymagających trzeba nałożyć podwójną warstwę kosmetyku – w pozostałych pojedynczą. Dzięki zastosowaniu tego triku odpada zmartwienie z dopasowaniem koloru podkładu i korektora. Wizażystka dopełniła całości modnym w tym sezonie, bardzo kobiecym kolorem czerwonej szminki.

Partnerem metamorfozy jest PHARMACERIS.

Już 33 Czytelniczki „Farmacji Praktycznej” wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej