Metamorfozy. Szok i ogromna radość

 2 minuty

KONKURS “Metamorfozy z PIROLAM SZAMPON”

Sergiusz Osmański – wizażysta: Pani Agata należy do nielicznej grupy kobiet w Polsce, które mają ciepły typ urody. Może więc używać ciepłe kolory, zarówno w garderobie, jak i w makijażu. Make-up wydobył też niezwykły atut pani Agaty – bardzo długie rzęsy.

Tomasz Burkacki – fryzjer: Dobrze obcięte włosy nie powinny sprawiać kłopotów w codziennym układaniu fryzury. Dobraliśmy kolor w ciepłym odcieniu, który dobrze pasuje do urody pani Agaty.

Jak swoje wrażenia opisuje Pani Agata?
Metamorfoza z Pirolam szampon to prawdziwa przygoda życia. Pierwsze wrażenie tuż po telefonie to prawdziwy szok, potem ogromna radość. Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień – Hotel Ossa zaskoczył mnie przepychem i wielkością oraz cudowną kuchnią. Najważniejsza jednak była sobota – od samego rana czułam na sobie blask fleszy błyskających z aparatu Pana Piotra.

Początkowo byłam odrobinę nieśmiała, ale już pod koniec sesji bawiłam się przednio. W duchu czułam się jak modelka. Potem przyszedł czas na „czary” Pana Tomka. Jeszcze nikt z taką pieczołowitością nie zajmował się moimi włosami. W tym czasie ja w najlepsze rozprawiałam z koleżankami o efektach naszych przemian.

Uwieńczeniem mojej metamorfozy był profesjonalny makijaż, który sprawił, że moje rzęsy stały się cudownie długie, niczym japońskie wachlarze (żal było je potem zmywać). Dzięki Panu Sergiuszowi dowiedziałam się o doborze kolorów garderoby do mojego typu urody. Z metamorfozy wyniosłam kilka cennych uwag, które pomogą mi w codziennych zmaganiach z modą. Dzień zakończyła urocza kolacja w Sali Kominkowej, z wykwintnym menu. Nastrojowy wieczór upłynął przy rozmowach w miłym towarzystwie koleżanek z metamorfoz.”

Ekipa Metamorfoz: Tomasz Burkacki – fryzjer (www.hairmaster.pl); Sergiusz Osmański – wizażysta; Piotr Furman – zdjęcia (www.piotrfurman.com).

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej