Metamorfozy: Pacjenci mówią mi, że kwitnę

 3 minuty

KONKURS “Metamorfozy z PIROLAM SZAMPON”

Tomasz Burkacki – fryzjer: Pani Sylwia miała dobrze dobrany kolor włosów, wystarczyło go tylko odświeżyć. Fryzurze odjęliśmy objętości, przez co nabrała lekkości. Przy takim cięciu, jakie zastosowałem, codzienne ułożenie włosów nie powinno zabierać dużo czasu.

Sergiusz Osmański – wizażysta: W pielęgnacji każdej cery, także tłustej i mieszanej, nie można zapominać o jej nawilżaniu, to ono gwarantuje długotrwały efekt makijażu. Nieodzownym elementem powinien być także idealnie ukształtowany łuk brwiowy. Regularna regulacja brwi przyniesie efekt „otwartego oka”. Makijaż Pani Sylwii, ze względu na „zimowy” typ urody bohaterki, winien bazować na chłodnych odcieniach.

Jak swoje wrażenia opisuje pani Sylwia?
Od ośmiu lat pracuję w Aptece „Pro-Vita” w Czechowicach-Dziedzicach. Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopaków: Kamila i Dawida. Moje życie toczy się pomiędzy domem a pracą i nie mam zbyt wiele czasu dla siebie samej. Wygranie wyjazdu do SPA było moim marzeniem. Wypełniając kupon konkursowy „Metamorfozy z szamponem Pirolam” nawet przez myśl mi nie przeszło, że marzenie to się spełni. Do dziś nie mogę uwierzyć, że to właśnie do mnie zadzwonił telefon, a głos w słuchawce poinformował mnie, że jestem w gronie zwycięzców. 

W drodze na sesję pomyślałam sobie, że to chyba jakaś bajka. Nawet pogoda nam sprzyjała. Mistrz nożyczek, Tomasz Brukacki znacząco odmienił moją fryzurę. Zarówno pacjenci, jak i moi znajomi, po moim powrocie zauważali korzystną przemianę – mówią mi teraz, że „kwitnę”. Myślałam, że najbardziej stresująca będzie sesja zdjęciowa, ale Piotr Furman umiał rozładować napięcie. Bardzo mile wspominam też porady kosmetyczne wizażystek z zespołu Sergiusza Osmańskiego, które zmobilizowały mnie do większej dbałości o cerę.

Ekipa Metamorfoz: Tomasz Burkacki – fryzjer (www.hairmaster.pl); Sergiusz Osmański – wizażysta; Piotr Furman – zdjęcia (www.piotrfurman.com).

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej