Metamorfozy: To niesamowite, jak można się zmienić!

 2 minuty

Do udziału w naszej marcowej sesji zaprosiliśmy Panią mgr farm. Justynę Rudnik, kierowniczkę apteki na warszawskich Bielanach.

MAGDA STĘPIEŃ
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III

Demakijaż to niezwykle ważna codzienna czynność, choć bywa traktowana nieco po macoszemu. Z nowymi produktami Pharmaceris A Sensi Micellar i Puri-Optic nie będzie problemu z efektywnym, dokładnym usunięciem pozostałości każdego makijażu. Oczyszczona twarz jest zawsze gotowa na przyjęcie odpowiedniego kremu, fluidu czy reszty kosmetyków. Nasza modelka z ochotą poddała się metamorfozie!

Na początku włosy zyskały nowy kształt i twarzowy kolor mlecznej czekolady. Piękne zielone oczy Pani Justyny zyskały głębszą, wyrazistą barwę za sprawą nowego koloru włosów i pudrowego różu bluzki. Do tego makijaż, w odcieniach różu i fioletu – barwach, które doskonale podkreśliły niesamowitą zieleń tęczówki. Na koniec jogurtowo-morelowy błyszczyk rozświetlił usta. Wszystkie te odcienie będą bardzo modne tej wiosny!

Partnerem metamorfozy jest PHARMACERIS.

Już 32 Czytelniczki „Farmacji Praktycznej” wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej