Spędziłam z wami niezapomniane chwile

 2 minuty

Bohaterką naszej wrześniowej metamorfozy jest Pani mgr farm. Marta Mańkowska z apteki Centrum w Kolonii Krasienin.

Pod makijaż podłożono przeciwzmarszczkowy krem do cery naczyniowej oraz przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z serii Pharmaceris Neoscope 40+.

Magda Stępień
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, Warszawa, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
Bohaterka naszej kolejnej metamorfozy ma świetną figurę, gęste włosy i przepiękne niebieskie oczy. Może więc śmiało eksperymentować z fasonami ubrań, bawić się makijażem i nosić krótkie, nowoczesne fryzury. Dopasowany do cery krem Pharmaceris Neoscope dla Cery Naczynkowej zadziałał również jak baza pod makijaż. Fluid Pharmaceris F nr 03 ukrył niedoskonałości i świetnie sprawdził się jako korektor pod oczy. Wizażystka dobrała kolorystykę eksponująca typ urody. Podkreślające naturalny, niebieski kolor oczu cienie, to: śliwka, brąz i żółto-złoty. Policzki muśnięte zostały lekko brążującym pudrem, tuż pod kością policzkową. Wyrzeźbił on kształt twarzy i zachował wakacyjną opaleniznę. Zmieniony kolor włosów rozświetlił cerę i nasycił barwy oczu. Fryzjer świetnym, nowoczesnym cięciem dopełnił całości. Teraz fryzura jest bardzo łatwa w ułożeniu.

Partnerem metamorfozy jest PHARMACERIS.

Już 32 Czytelniczki „Farmacji Praktycznej” wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać maila na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Zobacz też

Menu dla cery, włosów i paznokci

Zbilansowane menu seniora

Menu na wsparcie oczu

Wielkanoc w wersji light

Grzyby w roli głównej