Otwarto aptekę na Lotnisku Chopina

 2 minuty

apteka-lotnisko-chopina

Na Lotnisku Chopina od dwóch dni działa apteka – informuje serwis Pulsmedycyny.pl. Jest to pierwszy taki punkt w warszawskim porcie lotniczym. Będzie to duże ułatwienie, nie tylko dla podróżnych, ale również dla pracowników lotniska.

Szybka pomoc w problemach zdrowotnych i uzupełnieniu bagażu

Apteka została otwarta 28 sierpnia. Punkt o powierzchni 137 m kw. jest zlokalizowany na poziomie przylotów, w strefie ogólnodostępnej terminala, Wyjście 2, poniżej stanowisk odprawy PLL LOT. Apteka jest czynna przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8.00-20.00.

„Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pasażerów oraz osób pracujących na naszym lotnisku. Wielu z nas spotyka się z nieprzewidzianymi sytuacjami zdrowotnymi i to właśnie dlatego, dzięki naszym staraniom, na Lotnisku Chopina otwarty został lokal apteki ogólnodostępnej. Apteka pomoże zaradzić problemom zdrowotnym, uzupełnić bagaż o zapomniane w ferworze przygotowań do podróży artykuły higieniczne lub dermokosmetyki” – mówi Stanisław Wojtera, Prezes PPL S.A, które zarządza Lotniskiem Chopina.

źródło: Pulsmedycyny.pl