Noworoczne święto muzyki

 2 minuty

polp

fot. ©Plateaux / B. Sawka

Noworoczny Koncert Aptekarz to wydarzenie z tradycjami. Organizowana co roku przez Okręgową Izbę Aptekarską w Warszawie gala jest nie tylko wyjątkowym świętem wielbicieli muzyki, ale również doskonałą okazją do wspólnego spotkania dla osób związanych z branżą farmaceutyczną.

W tym roku uczestnicy koncertu usłyszeli najciekawsze i najbardziej znane kompozycje muzyki filmowej. W jego pierwszej części poznańska CoOperate Orchestra pod batutą maestro Macieja Sztora wykonała utwory rodzimych kompozytorów, w drugiej zaś przeboje międzynarodowej kinematografii autorstwa Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa.

Koncert uświetniły śpiewające gwiazdy – znana z ekranu kina i telewizji, obdarzona wyjątkowym głosem, Barbara Kurdej-Szatan, jej mąż, Rafał Szatan, finalista edycji „The Voice of Poland”, jeden z głosów Orkiestry Złotych Przebojów Polskiego Radia oraz Kamila Lendzion, wybitna sopranistka operowa śpiewająca m.in. w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Sponsorem XVIII Koncertu Noworocznego Aptekarzy była Polpharma. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował magazyn „Farmacja Praktyczna” oraz portal Managerfarmacji.pl.